Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
  Podgląd wydruku

  Pomocy ludzie!!
Autor Wiadomość
    PostZamieszczono: 04 wrz 2013, 22:13 
Offline

Posty: 2
Rejestracja: 04 wrz 2013, 22:05
Przepraszam jesli powtórzyłem post ktory już istnieje. Niestety nie mam za duzo czasu by przeszukc dokładnie forum. Chciałbym zostac policjantem. Wszystko cacy , ale przed poczatkiem rekrutacji miałem wypadek na rowerze;/ Wypiłem piwo i jechałem nim po chodniku i złapała mnie policja. Tak były rozne incydenty ze nie dmuchałem prawidłowo w alkomat itp ( czyli dmuchałem 2 razy z przerwa 3 minutowa zamiast 15 minutowa jak nalezy) i niestety moja sprawa trafiła do sadu. Dostałem 400 zł grzywny 90 za koszy sadowe i 40 na cos tam i do tego rok zakazu jazdy rowerem. Moje pytanie brzmi czy mam jeszcze po co sie starac do policji czy juz z takim czyms mnie nie przyjmą ?? Zalezy mi na tym bardzo. Nie byłem nigdy karany poza 3 mandatami za picie piwa w miejscu publicznym. Dodam ze jestem swiezo po technikum informatycznym. Mam jeszcze jakies szanse na zostanie policjantem ?? Prosze poradzcie cos. Sory z błędy i oczekuje odpowiedzi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo