Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
  Podgląd wydruku

  Równoważnik za brak mieszkania - pytania i odpowiedzi.
Autor Wiadomość
    PostZamieszczono: 05 sie 2013, 10:47 
Offline

Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2013, 10:41
Witam. Od 8 lat pełnię służbę w jednostce podległej KSP. Do 1 września 2012 roku mieszkałem w domu rodziców i otrzymywałem równoważnik za brak mieszkania. Od 1 września 2012 roku do 31 sierpnia 2013 roku podpisałem umowę najmu mieszkania należącego do gminy, na terenie której pracuje. W tym okresie pobrałem należącą mi się dopłatę do "malowania".
Od września 2013 roku mam zamiar wyprowadzić się do domu mojej dziewczyny. Dom jest o pow. okolo 100 m2, należy do przyszłej teściowej i jest oddalony od mojej jednostki o około 20km.
W związku z powyższym moje pytania są następujące:
1)Czy od września będzie należeć mi się ponownie równoważnik za brak mieszkania?
2) Jaki rodzaj rozwiązania umowy byłby najkorzystniejszy, aby taki równoważnik otrzymać: samoistne wygaśniecie umowy, czy wypowiedzenie przez gminę?
P.S. Sorki za napisanie historii życia, ale chciałem jak najpełniej opisać zaistniałą sytuację. Dodam że Rozp. MSWIA z dn. 28.06.2002 roku jest mi znane i par. 1 ust. 2 pkt. 1 tego rozp. nie jest dla mnie jednoznaczny.

Z góry dziękuję za okazaną pomoc, pozdrawiam
:?: :?: :?:


Na górę
 Wyświetl profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo