Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
  Podgląd wydruku

  Ogromny problem ! POMOCY!!
Autor Wiadomość
    PostZamieszczono: 25 cze 2013, 20:19 
Offline

Posty: 2
Rejestracja: 25 cze 2013, 20:05
Witam was wszystkich. Chciałem złożyć dokumenty do Policji mam 23 lata prawo jazdy A i B służbę wojskowa średnie z maturą itd. Nie byłem karany nie miałem sprawy w sądzie (Tzn. w gimnazjum miałem za pobicie ale skończyło się na pierwszej wyjaśniającej i wyjaśnieniu bez wyroku. Po skończonym LO chciałem do SG poszedłem po pismo czy byłem karany i napisane było że nie. Moim zdaniem nie chodzi o to bo nie było prawomocnego wyroku) nie mam problemów z policją (wiadomo mandat jakiś się znajdzie za szybko jazdę bo młody jestem :P to też dopada bo powiedzieli że to nie to) Byłem jako świadek (gdzie nic nie widziałem nie znałem ludzi bo remontowali blok i coś ukradli. Pojawiłem się na sali bo mój sąsiad Policjant podał moje nazwisko bo widział jak wróciłem w nocy od dziewczyny i sądził że coś widziałem). Złożyłem dokumenty poczekałem miesiąc i dostałem pismo takiego rodzaju " Uprzejmie informuję, że w dniu 2013-03-18 odstąpiono od prowadzenia w stosunku do Pana postępowania kwalifikacyjnego z powodu niespełniania wymagań określonych w art. 25 ust. 1 ustawy z dnia 6 kwietnia 1990r. o Policji (Dz. U. z 2011 r., nr 287, poz. 1687 z późn. zm. )


Może ktoś miał podobną sytuację albo na tym się zna i by chętnie mi pomógł. Możecie również swoje przemyślenia podać w prywatnej wiadomości.


Na górę
 Wyświetl profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo