Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
  Podgląd wydruku

  Policja Drogowa w Polsce
Autor Wiadomość
    PostZamieszczono: 28 paź 2012, 22:15 
Offline

Posty: 3
Rejestracja: 28 paź 2012, 15:49
Witam,
W tym roku piszę licencjat na temat Policji Drogowej w Polsce i mam problem z bibliografią. Znalazłam dużą ilość ustaw i rozporządzeń, a także dwie książki dotyczące Policji ogólnie, a czy są może jakieś ustawy czy rozporządzenia, które odnosiły by się konkretnie do Policji Drogowej?
Z góry dziękuje za odpowiedź ;)
Pozdrawiam:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Policja Drogowa w Polsce
    PostZamieszczono: 04 lis 2012, 11:30 
Offline

Posty: 3
Rejestracja: 28 paź 2012, 15:49
Dobra, cofam pytanie jakoś sobie poradziłam ;) ale mam jeszcze jedno bardziej konkretne, a mianowicie czy jest jakaś szansa, że mogłabym mieć dostęp do jakiegoś wewnętrznego regulaminu Wydziału Ruchu Drogowego? Do licencjatu muszę zdobyć takie informacje jak np. w co jest uzbrojony policjant drogówki na służbie ( wiem z rozporządzenia w co jest uzbrojony ogólnie policjant i wiadomo, że jeśli chodzi o drogówkę to na pewno nie w miotacze wody, ale nie chce zgadywać co do np. środków chemicznych czy siatek obezwładniających), kto jest nad kim w drogówce, konkretne zadania dowódcy, ogniwa czy plutonu itp. A jeśli nie w regulaminie to gdzie mogłabym znaleźć takie informacje?
Pozdrawiam :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo