Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
  Podgląd wydruku

  Chcę wstąpić do Spap'u
Autor Wiadomość
    PostZamieszczono: 21 mar 2017, 20:20 
Offline

Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2017, 19:48
Witam wszystkich :D
Jestem tegoroczną maturzystką, mam już swoją wizję przyszłości. Wygląda to następująco, po maturze chcę zostać antyterrorystką, nie śmiejcie się, wiem że nie mogę tak od razu z cywila się tam dostać i nie jest to sprawa prosta i dla każdego, ale sądze że jest to cośdla mnie. Dużo czytałam, pytałam i szukałam na ten temat, ale jest pare kwestii ktorych dalej nie mogę znaleźć.
I tu pojawia się moje pierwsze pytanie: czy chcąc jak najszybciej osiągnąć mój cel od razu wybrać się do szkoły policyjnej i wstąpić w wasze szeregi, a dopiero w trakcie służby zacząć studia zaoczne aby dostać tego magistra (bo wiem że bez magistra nie mam szans sie dostac do Spapu), czy też może studia dzienne dopiero potem szkola policyjna i wstąpienie do policji? Po czy. Bede miala wieksze szanse ??
Drugie pytanie to jeżeli studia to jaki kierunek wybrać, ponieważ wiem że absolwentów bezpieczeństwa wewnętrznego jest teraz mnóstwo, wiem że nie jest to byle jaki kierunek, ale muszę wybrać coś co mnie wyróżni, muszę nadmienić że asem w szkole nie byłam i na medycynę się nie dostanę :)
Po trzecie i już ostatnie czy chcąc się dostać do Spapu muszę być tam przekierowana przez przełożonego czy sama mogę się zgłosić, czytałam dużo na ten temat, ale nie rozwiało to moich wątpliwości.
Z góry dziękuję za wszelkie porady i odpowiedzi.
P.S. Proszę, nie zniechęcajcie mnie, wiem że trzeba przejść rygorystyczne testy fizyczne, ale jestem sportowcem i dam sobie radę, a psychika u mnie jest lepsza od niejednego chłopaka/ mężczyzny, ludzie wciąż się dziwią, ciężko mnie złamać, jedyny ból którego nie jestem w stanie wytrzymać i którego panicznie się boję to ból gardła(wiem jest to dziwne), wszelkie inne bóle, złamania, rozcięcia, zwichnięcia, oparzenia po chwili przestaję odczuwać.
Serdecznie pozdrawiam. :D :?:


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Chcę wstąpić do Spap'u
    PostZamieszczono: 21 lip 2017, 13:59 
Offline

Posty: 4
Rejestracja: 21 lip 2017, 13:48
Gdzie to wyczytałaś / kto Ci to powiedział, że antyterrorysta musi mieć wyższe wykształcenie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo