Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
  Podgl膮d wydruku

  Ptania odno艣nie pyta艅 MS
Autor Wiadomo艣膰
    PostZamieszczono: 16 lut 2012, 14:29 
Offline

Posty: 23
Rejestracja: 05 lut 2012, 22:21
Czy kto艣 mo偶e mi wyja艣ni膰 czym r贸偶ni si臋 pytanie " Nigdy nie martwi艂o mnie to, 偶e nie jestem przystojniejszy" i "Nie przejmuj臋 si臋 tym, 偶e nie jestem przystojniejszy" ?


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Ptania odno艣nie pyta艅 MS
    PostZamieszczono: 16 lut 2012, 14:39 
Offline

Posty: 34
Rejestracja: 15 lis 2011, 10:38
Jak dla mnie ro偶nica polega mi臋dzy s艂owami martwi艂o a przejmuj臋 si臋. Ro偶ni si臋 to jak dla mnie tym, 偶e w pierwszym pytaniu jest swojego rodzaju jakby przes艂anie do tego, czy u偶alasz si臋 w jaki艣 sposob przez swoj wygl膮d. A w drugim po prostu odpowiadasz, 偶e si臋 nie przejmujesz tym, jak wygl膮dasz.
Pisa膰 swoje spostrze偶enia.


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Ptania odno艣nie pyta艅 MS
    PostZamieszczono: 07 maja 2012, 08:28 
Offline

Posty: 6
Rejestracja: 02 maja 2012, 18:56
Witam.
Ja mam pewne w膮tpliwo艣ci. Nie wspominaj膮c ju偶 o tym 偶e niekt贸re z tych 567 pyta艅 mo偶na dwojako t艂umaczy膰 bo i odpowied藕 tak i nie mo偶e by膰 poprawn膮, ale niekt贸re z nich moim zdaniem ( sugerowane, poprawne jako profil policjanta ) odpowiedzi nie s膮 do ko艅ca poprawne. Mo偶liwe 偶e si臋 myl臋, mam nadziej臋 偶e kto艣 mi to racjonalnie wyja艣ni. NP.:
-Ludzie 艂atwo mnie niecierpliwi膮 , TAK, wed艂ug mnie taka odpowied藕 艣wiadczy o tym 偶e jestem nerwowy, a jest kilka innych podobnych pyta艅 , Czy 艂atwo si臋 denerwuj臋, gdzie odpowied藕 jest NIE. My艣l臋 偶e policjant powinien by膰 bardzo cierpliwy.
-Miewam dziwne i osobliwe my艣li, TAK, odpowiadaj膮c tak, potwierdzam 偶e mam dziwne my艣li, czyli czy aby na pewno jestem normalny ??
-Ludzie m贸wi膮 o mnie obra藕liwe i ordynarne rzeczy, TAK. Nie wiem co ludzie o mnie m贸wi膮, to podstawa, a je艣li ju偶 tak o mnie m贸wi膮 i w dodatku ja o tym wiem, to nie 艣wiadczy to dobrze o mojej osobie, nawet je艣li to nie jest prawda to sk膮d si臋 bierze taka ich opinia o mnie?
-Ludzie cz臋sto mi zazdro艣cili moich dobrych pomys艂贸w tylko dla tego 偶e nie wpadli na to pierwsi, TAK, sk膮d mam wiedzie膰 czy mi zazdro艣cili czy nie, i w dodatku cz臋sto ??
To jest tylko kilka pyta艅 przy kt贸rych mam spore w膮tpliwo艣ci, je艣li kto艣 mo偶e mi je jednoznacznie wyja艣ni膰 dla czego mo偶e by膰 taka odpowied藕 i ma ochot臋 na dyskusj臋 w tym temacie, to b臋d臋 bardzo wdzi臋czny bo mam takich pyta艅 jeszcze kilka.
Pozdrawiam.


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Ptania odno艣nie pyta艅 MS
    PostZamieszczono: 07 maja 2012, 11:31 
Offline

Posty: 23
Rejestracja: 05 lut 2012, 22:21
S艂uchaj ja te偶 mia艂em w膮tpliwo艣ci co do tych pyta艅, ale niestety profil policjanta jest tak skonstruowany a nie inaczej. Wszyscy policjanci z kt贸rymi rozmawia艂em o tym te艣cie powiedzieli 偶e jest to debilny test. Ma on za zadanie zrobi膰 najwi臋kszy odsiew. Tak naprawde niekt贸re pytania maj膮 sens troche inny ni偶 nam si臋 wydaj臋. Pytania u艂o偶yli psycholodzy wi臋c tak naprawde oni tylko wiedz膮 co te pytania maja sprawdza膰. Z tymi odpowiedziami jest jeszcze tak 偶e wyst臋puj膮 tu podw贸jne zaprzeczenia co ju偶 ca艂kiem komplikuje sytuacje. Je艣li masz pytania z odpowiedziami od Jarka to nie masz co si臋 zastanawia膰, naucz si臋 tak jak jest i zdasz, ja tak zrobi艂em i posz艂o:) pozdrawiam


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Ptania odno艣nie pyta艅 MS
    PostZamieszczono: 08 maja 2012, 11:22 
Offline

Posty: 6
Rejestracja: 02 maja 2012, 18:56
Tak, materia艂y mam bezpo艣rednio od Jarka, jak i wcze艣niejsze na TWO. Wtedy si臋 nie zawiod艂em, i mam nadziej臋, 偶e i teraz b臋dzie tak samo. To, co napisa艂e艣 jest ca艂kowicie logiczne, mimo tego dla pewno艣ci napisz臋 tutaj kilka pyta艅, co, do kt贸rych mam najwi臋ksze w膮tpliwo艣ci i jak mo偶esz to daj zna膰, co o tym my艣lisz. Jeszcze ma艂e pytanie z nieco innej beczki, bo jak piszesz, Tobie si臋 uda艂o, to jak mo偶esz to napisz czy ju偶 jeste艣 w firmie, i ile trwa艂 Tw贸j czas rekrutacji, bo u mnie ju偶 p贸艂 roku, i na to wychodzi, 偶e w ca艂o艣ci o ile b臋dzie pozytywne zako艅czenie, to b臋dzie trwa艂o rok. I jak d艂ugo czeka艂e艣 na telefon, po Multi.


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Ptania odno艣nie pyta艅 MS
    PostZamieszczono: 08 maja 2012, 13:39 
Offline

Posty: 23
Rejestracja: 05 lut 2012, 22:21
Ja mam troche skomplikowan膮 sytuacj臋 bo papiery z艂o偶y艂em w Lublinie w listopadzie. Na luty mia艂em TWO i TSF, w tym czasie przeprowadzi艂em sie do 艁odzi i z艂o偶y艂em podanie o przeniesienie. W kkwietniu mia艂em MS i WZ. Teraz czekam na skierowanie do lekarzy. Tak偶e w moim przypadku ca艂y proces b臋dzie trwa艂 jakie艣 p贸艂 roku. Natomiast je艣艂i chodzi teraz o 艁贸d藕 to wiem 偶e bardzo szybko tu wszystko idzie. Kolega kt贸ry mia艂 ze mn膮 WZ 2 tyg wczesniej mia艂 TWO tydzie艅 p贸藕niej MS i ze mn膮 WZ. Tak偶e idzie naprawde szybko w por贸wnaniu np do Lublina gdzie teraz czas oczekiwania na MS wynosi oko艂o 8 miesi臋cy z tego co sie dowiadywa艂em. A Ty kolego z jakiego wojew贸dztwa startujesz ?? Jak masz jakie艣 w膮tpliwo艣ci to pisz b臋dziemy je rozwi膮zywa膰 :)


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Ptania odno艣nie pyta艅 MS
    PostZamieszczono: 09 maja 2012, 10:43 
Offline

Posty: 6
Rejestracja: 02 maja 2012, 18:56
Ja podchodz臋 w podkarpackim, papiery sk艂ada艂em we wrze艣niu 2011, TWO i TSF mia艂em w grudniu, Multi mam w maju ju偶 lada dzie艅 :) no to jak piszesz 偶e kolega mia艂 w miesi膮c ca艂o艣膰 to normalnie jest to jaki艣 express, ciekawe czym to jest uzale偶nione, mniejsz膮 ilo艣ci膮 poda艅 czy wi臋ksz膮 kadr膮 kt贸ra przerabia ludzi, 偶e tak tak szybko idzie. No ale jest jak jest i trzeba si臋 temu podporz膮dkowa膰. Zastanawia mnie tylko czy po multi b臋dzie ju偶 szybsza odpowied藕 i zaraz WZ tak jak kiedy艣 do ok 2-3 tyg, czy dalej czekanie. Odno艣nie pyta艅, to mam taki problem 偶e nie mam pewno艣ci do do pewnych odpowiedzi, i np, Pytanie :
Jestem wa偶n膮 osob膮 . NIE WIEM, Ja s膮dz臋 偶e ka偶dy cz艂owiek jest wa偶ny i ju偶 samo to powoduje odpowied藕 TAK, a tu ma by膰 偶e nie wiem.....
Nigdy nie mia艂em k艂opot贸w z powodu mojego zachowania seksualnego, NIE, a je艣li ja nie mia艂em k艂opot贸w, ? wypada mi odpowiedzie膰 TAK, a przynajmniej nie pami臋tam 偶ebym takie mia艂....
Widz臋 wok贸艂 siebie, rzeczy, zwierz臋ta lub ludzi kt贸rych inni nie dostrzegaj膮, TAK, w pierwszej odpowiedzi wydaje mi si臋 偶e je艣li tak jest to nie jest to zdrowe , co艣 nie tak z cz艂owiekiem, ale mo偶e w tym pytaniu jest drugie dno, mo偶e chodzi o spostrzegawczo艣膰 ??
Nigdy nie zdarzy艂o mi si臋 wymiotowa膰 krwi膮 lub ni膮 kaszle膰 NIE, zatem wychodzi na to 偶e bywa艂o, tak, ale co je艣li ja nie mia艂em tego ? Albo nie pami臋tam ?
Chcia艂bym by膰 偶o艂nierzem TAK, to albo 偶o艂nierzem albo policjantem.... ?
Nigdy nie mia艂em nag艂ych atak贸w lub konwulsji NIE, jako艣 nie przypominam sobie takich rzeczy wi臋c mam pisa膰 NIE, 偶e mia艂em takie rzeczy ?
Nie obchodzi mnie o to co inni o mnie pomy艣l膮, TAK, czyli nie licz臋 si臋 z czyim艣 zdaniem, i mog臋 robi膰 rzeczy beznadziejne bo nie ma to znaczenia co ludzie o mnie powiedz膮 ...
Nigdy nie zemdla艂em, TAK, no to prawda, ale skoro tutaj mam odpowiada膰 tak jak by艂o i podchodzi to r贸wnie偶 pod to 偶e mog臋 nie pami臋ta膰 czy zemdla艂em kiedy艣 czy nie, to czego tam w poprzednich pytaniach o zdrowiu mam pisa膰 偶e mog艂o si臋 co艣 takiego wydarzy膰 ??
Moje post臋powanie bywa cz臋sto 藕le zrozumiane przez innych ludzi TAK, to 艣wiadczy jak dla mnie o tym 偶e post臋puj臋 inaczej ni偶 wi臋kszo艣膰 ludzi, czyli mo偶liwe 偶e co艣 nie tak jest ze mn膮.....
I jeszcze wiele takich dziwnych pyta艅 jest... czytaj膮 je coraz bardziej potwierdza mi si臋 to co napisa艂e艣 wcze艣niej, 偶e te niekt贸re pytania maj膮 podw贸jne dno, i 艣wiadcz膮 o czym艣 innym, i maj膮 r贸wnie偶 na celu zakr臋cenie g艂ow膮 cz艂owieka, 偶eby wysz艂y odpowiednie sprawy na jaw..... Mo偶liwe 偶e jest w nich co艣 czego my nie wiemy, a to wiele m贸wi.....


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Ptania odno艣nie pyta艅 MS
    PostZamieszczono: 09 maja 2012, 19:36 
Offline

Posty: 23
Rejestracja: 05 lut 2012, 22:21
Wszystko zale偶y od ilo艣ci poda艅 w wojew贸dztwie. Og贸lnie wynik po MS powinien by膰 szybko, bo to jest wynik z komputera przeliczony na punkty, tu 偶adnej filozofii nie ma. U mnie na drugi dzie艅 ju偶 by艂 wynik. A co do dok艂adnych pyta艅 to rzeczywi艣cie wiele jest budz膮cych kontrowersje. S艂uchaj moja rada to nie kombinuj i nie staraj si臋 wyszukiwa膰 tu jakiego艣 sensu bo go tu nie znajdziesz:P odpowiadaj jak masz podane i tyle. A moja ma艂a rada aby u艂atwi膰 Ci nauk臋: ucz si臋 pyta艅 z odpowiedzi膮 TAK. Jak sobie je przyswoisz to p贸藕niej te z NIE bedzie Ci 艂atwiej wy艂apa膰. Powodzenia 偶ycze i daj zna膰 jak posz艂o !!!


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Ptania odno艣nie pyta艅 MS
    PostZamieszczono: 23 maja 2012, 12:37 
Offline

Posty: 4
Rejestracja: 23 maja 2012, 08:53
Witam wszystkich zmagajacych si臋 mam pytanie jak odp na pytania zadawane przez psychologa.... a mianowicie czy lepiej pracowa膰 z gejem czy alkoholikiem?? wydaje mi sie z trzeba odpowiedziec ze z tym i tym 偶e nie mo偶na nikogo wyr贸偶nia膰.... i takie niby g艂upie pytanie a 3 wady??? jakie podajecie by sie nie zagi膮膰....


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Ptania odno艣nie pyta艅 MS
    PostZamieszczono: 08 lis 2012, 20:37 
Offline

Posty: 2
Rejestracja: 08 lis 2012, 20:32
daniel2530 i jak Ci posz艂o?? zda艂e艣??


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Google [Bot] i 9 go艣ci


Nie mo偶esz tworzy膰 nowych temat贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Przejd藕 do:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo