Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
  Podgląd wydruku

  Mandat za pasy a rekrutacja?
Autor Wiadomość
    PostZamieszczono: 06 lut 2012, 17:17 
Offline

Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2012, 17:08
Witam.Wczoraj dostałem mandat za brak pasów bezpieczeństwa(jest to mój pierwszy mandat)w kwietniu będę składał papiery. Czy mogę śmiało skłądać papiery i nie martwić się tym mandatem , czy mogę mieć jednak jakieś problemy? Piszę , ponieważ jest dużo opini na ten temat i nie daje mi to pewności , więc proszę bardzo o pomoc. Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Mandat za pasy a rekrutacja?
    PostZamieszczono: 06 lut 2012, 17:52 
Offline

Posty: 10
Rejestracja: 29 paź 2011, 18:22
jak nie złożysz papieró to się nie dowiesz. Dużo zależy od samego komendanta. Jednym przymykają na to to oko innych wycofą. Także jak nie spróbujesz to się nie dowiesz :)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
SO - 28 sierpień 2012
TWO i TSF - 24 listopad 2012
MS - 18 marzec 2013 ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Mandat za pasy a rekrutacja?
    PostZamieszczono: 06 lut 2012, 23:37 
Offline

Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2012, 19:50
Serwus!
Nie mam pewności ale wątpię w to, mandat w tym wypadku oznacza jedynie wykroczenie a nie przestępstwo.
Oczywiście wszystko zależy też od tego czy już sprawa została zakończona ( tj. opłacony lub wygrana sprawa )
Znalazłem też taką oto STRONKĘ. Może to Ci jakoś pomoże :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Mandat za pasy a rekrutacja?
    PostZamieszczono: 13 mar 2012, 20:08 
Offline

Posty: 8
Rejestracja: 28 gru 2011, 12:06
slyszalam ze to nie ma nic do tego,wiec bez przeszkód mozesz skladac papiery, nie przejmuj sie tym bo to od mandatow nie zalezy czy cie przyjma czy nie ;) ale bez przesady sa granice jakies wiec jak ma sie jeden mandat to nic nie szkodzi


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Mandat za pasy a rekrutacja?
    PostZamieszczono: 19 mar 2012, 13:52 
Offline

Posty: 53
Rejestracja: 31 sty 2012, 16:35
nalezy ten mandat wpisac w ankiete przy skladniu dokumentow, nie bedzie on mial wplywu na rekrutacje jesli jest jeden ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Mandat za pasy a rekrutacja?
    PostZamieszczono: 24 mar 2012, 17:48 
Offline

Posty: 13
Rejestracja: 02 mar 2012, 12:34
Teraz juz nie ma takiego nacisku na mandaty od samego początku będziesz sprawdzany po złożeniu dokumentów . W takim przypadku miej jakieś potwierdzenie , że opłaciłeś ten mandat. Ale to i tak jest do sprawdzenia


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Mandat za pasy a rekrutacja?
    PostZamieszczono: 31 maja 2012, 19:29 
Offline

Posty: 8
Rejestracja: 12 maja 2012, 11:41
Hallooo... Mandat nie szkodzi w postępowaniu rekrutacyjnym... Musisz go tylko wpisać w te podanie do przyjęcia do słuzby... ja nie wpisałem i po 4 dniach zadzwonili do mnie że mam sie wstawić na przesłuchanie... Pojechałem i sie okazało że miałem niezapłacony mandat za znak drogowy B-20 "STOP". Napisałem oświadczenie że kwitek do zapłaty zgubiłem, że daty i miejsca wykroczenia nie pamietam i poszło.... A tak naprawdę to zapomniałem o nim... Komornik mi przypomniał kilka miesiecy temu jak sciągnął mi prowizje z konta z pracy :) Powodzenia 8-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo