Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
  Podgl膮d wydruku

  2 proste pytania
Autor Wiadomo艣膰
    PostZamieszczono: 20 sie 2012, 12:32 
Offline

Posty: 2
Rejestracja: 20 sie 2012, 10:53
Witam serdecznie :)
Mam na imi臋 Marek i trafi艂em tu zapewne w taki sam spos贸b jak wi臋kszo艣膰 z Was - od dawna chc臋 pracowa膰 w Policji :D

Od kilku dni przegl膮dam tematy i posty na tym forum :) Jak na pocz膮tkuj膮cego przysta艂o mam jednak kilka pyta艅 i prosi艂bym o mo偶liwie szybk膮 odpowied藕:

1 - jak d艂ugo czeka si臋 na skierowanie na testy wiedzy po z艂o偶eniu papier贸w? Bo np na stronie komendy pisze 偶e s膮 wydawane w ka偶d膮 艣rod臋. Czy to oznacza 偶e je艣li z艂o偶臋 dokumenty powiedzmy w poniedzia艂ek to ju偶 2 dni p贸藕niej b臋d臋 m贸g艂 odebra膰 skierowanie czy czeka si臋 powiedzmy 2 tygodnie? Pytam, bo do Komendy Wojew贸dzkiej mam dosy膰 daleko i nie wiem czy powinienem sobie szuka膰 lokum na 3 dni od razu czy planowa膰 2 wypady w wi臋kszych odst臋pach czasu :)

2 - Jak ma si臋 sprawa z noszeniem okular贸w? Widzia艂em policjant贸w w okularach, ale czy z astygmatyzmem ma si臋 jakie艣 szanse? Poza noszeniem okular贸w jestem zupe艂nie zdrowy. Kat. wojskowa A bez paragraf贸w. Na testach sprawno艣ciowych wypadam lepiej od r贸wie艣nik贸w wi臋c o to si臋 nie martwi臋 ale czy jest szansa 偶e przejd臋 komisj臋 lekarsk膮?

B臋d臋 wdzi臋czny za wszelkie odpowiedzi
Pozdrawiam
Marek


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: 2 proste pytania
    PostZamieszczono: 20 sie 2012, 15:01 
Offline

Posty: 37
Rejestracja: 09 maja 2012, 12:56
1. Mozesz miec nawet po 2 tygodniach, wiec ajpeirw naucz sie testow a pozniej papiery
2. Na komisji wola soczewki


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: 2 proste pytania
    PostZamieszczono: 21 sie 2012, 09:23 
Offline

Posty: 2
Rejestracja: 20 sie 2012, 10:53
Dzi臋kuj臋 za odpowied藕 Gawe艂 :)
1 - S膮dzi艂em 偶e wydanie samego skierowania na testy w jakim艣 terminie nie zajmie wi臋cej ni偶 2-3 dni. W takim razie osobno wybior臋 si臋 z艂o偶y膰 papiery a osobno po to skierowanie jak ju偶 b臋dzie :)

2 - nie za dobrze bo w moim wypadku chodzi o soczewki robione na zam贸wienie. Ale czego nie robi si臋 dla s艂u偶by :D

Jeszcze raz dzi臋kuj臋 za informacj臋 :)


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Nie ma 偶adnego zarejestrowanego u偶ytkownika i 9 go艣ci


Nie mo偶esz tworzy膰 nowych temat贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Przejd藕 do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo