Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
  Podgląd wydruku

  Szczytno czy KWP
Autor Wiadomość
    PostZamieszczono: 31 mar 2012, 16:02 
Offline

Posty: 3
Rejestracja: 30 mar 2012, 22:30
Zacznę tak , mam na imię Łukasz kończę w tym roku liceum o profilu policyjnym, miałem tam przez trzy lata przedmiot z Polcicjantem z komendy i trochę lizłem prawa, funkcjonowania policji itd. I własnie się teraz zastanawiam składac papiery do KWP żeby iść na służbę na 6miesięczną szkółke i tyle, czy isć do WSPOl do szczytna. Bardziej jestem przychylny iść do szczytna bo po pierwszę będe miał tego oficera co wiąże się z wyższym uposażeniem, a także z większą szansą na awans. Wiadomo ze i tu i tu zaczynamy od tzw"krawężnika". Wydaje mi się także że wiem 18 lat to moze za wcześnie żeby juz isć do"pracy", a w szcztnie można poznac bardziej to wszystko, pogłebić swoją wiedzę. Chodze na siłownię żeby przygotowac się do tych testów jak by co itd(mam 173cm/82kg). Dwa lata temu miałem w szkole przeprowadzany test ten co jest przy rekrutacji, i zrobiłem go w 1.33 a dopuszczalny czas jest 1,41 o ile się nie mylę . Czy może ktoś tu na tym forum jest w woj.Łódzkiego i będzie się wybierał do szczytna np?
Myślę że ktoś udzieli mi odpowiedzi.
Pozdrawiam

zielik


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Szczytno czy KWP
    PostZamieszczono: 02 kwie 2012, 01:38 
Offline

Posty: 3
Rejestracja: 30 mar 2012, 22:30
Widze że się nikt nie kwapi do odpisania na tym forum;p


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Szczytno czy KWP
    PostZamieszczono: 02 kwie 2012, 22:30 
Offline

Posty: 72
Rejestracja: 18 lis 2011, 18:04
Lokalizacja: Police
Po pierwsze to już takie pytania były i jakbyś popatrzył po forum to byś znalazł odpowiedź. Po drugie, oficerem można zostać dopiero po trzech latach służby i zdaniu egzaminu oficerskiego, a nie po ukończeniu WSPol. Kończąc WSPol masz tylko wyższe wykształcenie co umożliwia Ci zostanie oficerem tak jak po każdych innych studiach. Pytanie tylko czy Cię przyjmą bo mogą nie mieć etatów dla oficerów, mogą bardziej chcieć szeregowych i wtedy wyższe wykształcenie jest przeszkodą niestety. Ja na Twoim miejscu po otrzymaniu świadectwa maturalnego od razu składałbym papiery do "Firmy" i jednocześnie szukał innej roboty, nie wiadomo przecież czy się dostaniesz. Po powrocie ze szkółki poszedłbym na studia zaoczne, chociaż znam policjantkę która studiowała na dziennych i jakoś dała radę.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
CHWDP i JP - Chcę Wstąpić Do Policji żeby J..ać Przestępców na 200% :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Szczytno czy KWP
    PostZamieszczono: 05 kwie 2012, 16:54 
Offline

Posty: 3
Rejestracja: 30 mar 2012, 22:30
Teraz już sam nie wiem co robić..... "leże i kwicze"...


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Szczytno czy KWP
    PostZamieszczono: 18 lut 2015, 04:35 
Offline

Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2015, 04:18
Szeregowych już nie ma są posterunkowi


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Szczytno czy KWP
    PostZamieszczono: 25 sty 2016, 08:37 
Offline

Posty: 8
Rejestracja: 28 sie 2015, 12:24
Kończąc WSPol masz tylko wyższe wykształcenie co umożliwia Ci zostanie oficerem tak jak po każdych innych studiach.
sbobet th


Na górę
 Wyświetl profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo