Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
  Podgląd wydruku

  Facet
Autor Wiadomość
    PostZamieszczono: 04 mar 2012, 13:59 
Offline

Posty: 2
Rejestracja: 04 mar 2012, 13:51
Witamżu


Ostatnio zmieniony 26 gru 2015, 14:59 przez Bartek4012, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Facet prześladuję moją mamę
    PostZamieszczono: 04 mar 2012, 20:46 
Offline

Posty: 72
Rejestracja: 18 lis 2011, 18:04
Lokalizacja: Police
Moja znajoma miała podobną sytuację ale koleś po 8 miesiącach dał za wygraną. Twoja mama robi najgłupszą rzecz jaka jest tylko możliwa bo z takimi rzeczami ZAWSZE idzie się na Policję. Jeśli Twoja mama nie chce iść na Policję, a Ty czujesz się zagrożony to Ty się zgłoś ;) Niebiescy zawsze pomogą :) a to podstawa prawna:
Art. 190a. kodeksu karnego
§ 1.Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 2.Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej.
§ 3.Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 lub 2 jest targnięcie się pokrzywdzonego na własne życie, sprawca
podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
§ 4.Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 następuje na wniosek pokrzywdzonego.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
CHWDP i JP - Chcę Wstąpić Do Policji żeby J..ać Przestępców na 200% :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Facet prześladuję moją mamę
    PostZamieszczono: 04 mar 2012, 20:57 
Offline

Posty: 2
Rejestracja: 04 mar 2012, 13:51
sas


Ostatnio zmieniony 26 gru 2015, 15:00 przez Bartek4012, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Facet prześladuję moją mamę
    PostZamieszczono: 04 mar 2012, 21:06 
Offline

Posty: 72
Rejestracja: 18 lis 2011, 18:04
Lokalizacja: Police
Ale co to zmienia że był znajomym Twojej mamy i to że ona ma 40 lat? Przestępca jest przestępcą tak czy inaczej. Nękanie jest nękaniem, paragraf pierwszy jest jasny i oczywisty. I żadnych samosądów z kumplami bo bekniesz za napaść na tego pacjenta, tylko Policja ma prawo Je..ć Przestępców na 200% :D

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____
CHWDP i JP - Chcę Wstąpić Do Policji żeby J..ać Przestępców na 200% :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Facet prześladuję moją mamę
    PostZamieszczono: 06 mar 2012, 10:22 
Offline

Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2012, 09:25
A ja uważam że mama nie jest do końca z Tobą szczera -ale w końcu jak sam zaznaczyłes masz 15 lat.Zatem nie wszystko może Ci powiedzieć , a mam na myśli to z jakich przyczyn prześladuje ją.To są sprawy dorosłych, samo to że nie chce zgłosic tego na policję,niech przemyśli to i podejmie odpowiednie kroki.A sam nic nie rób na własną ręke ( czytaj nawet z kolegami) może to zakończyc sie w naj mniej oczekiwany sposób.Grzeszki przeszłości nie raz dają znać o sobie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 

  Re: Facet prześladuję moją mamę
    PostZamieszczono: 13 mar 2012, 20:19 
Offline

Posty: 8
Rejestracja: 28 gru 2011, 12:06
mom zdaniem powinienies pogadac ze swoja mama szczerze i jej powiedziec ze jesli ona tego nie zglosi na policje to ty to zrobisz i zobacz jej reakcje.Ale nie probuj dac sie poniesc emocja bo sam sie wkopiesz jak cos zrobisz temu facetowi w najgorszym wypadku bys skonczyl w poprawczaku wiec sie lepiej zastanow co robisz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo