Strefa czasowa UTC+2godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
  Podgl膮d wydruku

  Przygotowania do test贸w
Autor Wiadomo艣膰
    PostZamieszczono: 13 lis 2011, 20:30 
Offline

Posty: 4
Rejestracja: 08 lis 2011, 19:06
Proponuje 偶eby tutaj wrzuca膰 og贸lne porady dot. przygotowania do toru, jak do poszczeg贸lnych stacji najlepiej si臋 przygotowa膰. :idea:
Dzi艣 mia艂em testy sprawno艣ciowe i z tego co s艂ysza艂em ka偶dy mia艂 jakie艣 w艂asne metody/ teorie na pokonanie danej przeszkody, np: przy pokonywaniu p艂otk贸w s膮 setne sekundy r贸偶nicy przy przeskakiwaniu i przy przechodzeniu przez nie wi臋c pono膰 nie warto kombinowa膰, cho膰 te偶 s艂ysza艂em ( ale nikt tego nie zaprezentowa艂) 偶e jest jaka艣 metoda obrotowa przy p艂otkach :?
Skrzynie najszybciej pokonuje si臋 przeskakuj膮c obun贸偶 podkurczaj膮c nogi do mostka.(moje spostrze偶enie i sugestia :roll: )
Przy pi艂kach du偶o os贸b ma dobry spos贸b 偶e przy 5 zaraz po wykonaniu rzutu biegnie do brzuszk贸w zanim rzucona pi艂ka upadnie na ziemie. Fakt idzie du偶o zyska膰(1/2s) ale te偶 i straci膰 bo przecie偶 mo偶e nie dolecie膰 :x
A dodatkowo mo偶e zosta膰 uznane to jako b艂膮d techniczny gdy偶 mo偶na biec dopiero jak instruktor powie pi臋膰 No c贸偶 uwa偶am 偶e czasem trza zaryzykowa膰 :)
No i najwa偶niejsze... ( Co艣 o czym nikt jeszcze na 偶adnym forum nie wspomnia艂, bynajmniej nie widzia艂em ;) )
:arrow: Buty
Wydaje si臋 偶e b艂aha sprawa buty jak buty...
Ci co specjalnie zakupuj膮 jakie艣 obuwie sportowe z my艣l膮 o testach bo dotychczas nie mieli radze na dro偶szy zakup.
Nie kupujcie 偶adnych targowych made in Tesco but贸w, pod艂oga jest na sali taka 艣liska 偶e stracicie du偶o czasu przy slalomie i sprincie.
Proponuje obuwie kt贸re ma podeszw臋 z mi臋kkiej gumy. Nie wiem czym maj膮 wy艂o偶on膮 pod艂og臋 na sali ale jest okropnie 艣liska :evil:
To s膮 moje sugestie spostrze偶enia, zapraszam reszt臋 do dzielenie si臋 swoimi. Szczeg贸lnie tych kt贸rzy s膮 ju偶 po testach bo mieli okazje sprawdzi膰 czy ich przygotowania by艂y dobre :D


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Przygotowania do test贸w
    PostZamieszczono: 14 lis 2011, 16:53 
Offline

Posty: 2
Rejestracja: 03 lis 2011, 11:12
fakt 艣lisko by艂o bardzo ja stracilm troche czasu bo wlasnie na ostatnim sprincie sie poslizgnelam i musialam powtarzac jedn膮 przebie偶k臋 mimo ze kupowalam buty specjalnie zeby by艂y przyczepne.


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Przygotowania do test贸w
    PostZamieszczono: 16 lis 2011, 13:15 
Offline

Posty: 13
Rejestracja: 30 pa藕 2011, 19:14
Je艣li jest 艣lisko trzeba sobie zwil偶y膰 lekko podeszw臋 :D Ja na treningach np robi臋 to w "niekulturalny spos贸b".:)


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Przygotowania do test贸w
    PostZamieszczono: 16 lis 2011, 19:14 
Offline

Posty: 4
Rejestracja: 08 lis 2011, 19:06
Z zwil偶eniem ciekawy spos贸b ale to pewnie dzia艂a艂o by na pocz膮tku a tak naprawd臋 na ko艅cu przy sprintach najwa偶niejsza jest przyczepno艣膰 przy nawrotach...


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Przygotowania do test贸w
    PostZamieszczono: 17 lis 2011, 20:08 
Offline

Posty: 13
Rejestracja: 30 pa藕 2011, 19:14
Sprawdz臋 to ju偶 niebawem, w niedziel臋 mam TSF:)


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Przygotowania do test贸w
    PostZamieszczono: 09 gru 2011, 14:33 
Offline

Posty: 1
Rejestracja: 09 gru 2011, 14:28
Czy jest kto艣 ch臋tny do wynaj臋cia sali w Krakowie?


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Przygotowania do test贸w
    PostZamieszczono: 06 lut 2012, 20:09 
Offline

Posty: 12
Rejestracja: 19 sty 2012, 20:01
jest jeszcze jedna sprawa przy brzuszkach najlepiej jest przybli偶y膰 si臋 jak najbli偶ej dranki(tzn.ugi膮膰 nogi jak najbardziej)wtedy same r臋ce pracuj膮,mo偶na zyska膰 naprawd臋 du偶o czasu,druga sprawa to p艂otki metod膮 obrotow膮,ale najlepiej to idzie go艣ciom o wysokim wzro艣cie(mog膮 szeroko nogi prze艂o偶y膰) i jeszcze fajnie robili pierwsz膮 przeszkod臋-do po艂owy s艂upka przodem potem unik ty艂em i ju偶 byli przy drugim s艂upku, to takie metody kt贸re naprawd臋 przy zastosowaniu mo偶na zyska膰 du偶o czasu:)


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

  Re: Przygotowania do test贸w
    PostZamieszczono: 18 kwie 2012, 14:12 
Offline

Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2012, 13:17
czy kto艣 wie, gdzie jest jaka艣 sala treningowa w Bydgoszczy, gdzie mo偶na po膰wiczy膰 tor?


Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
 

Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


  Kto jest online

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Nie ma 偶adnego zarejestrowanego u偶ytkownika i 6 go艣ci


Nie mo偶esz tworzy膰 nowych temat贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Przejd藕 do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group alveo